Google dokümanlar internet bağlantısı olmadan kullanılabilir mi?

Google Dokümanlar İnternet Bağlantısı Olmadan Kullanılabilir Mi?

Google doküman uygulaması akıllı cihazlar için hazırlanan aynı zamanda çağımızın en büyük teknolojisi internet ve  bilgisayarlardan aynı zamanda Gmail hesabınızdan yönetebileceğiniz klavyeden yazarak veya kolaylık sağladığı sesli yazma sistemi bize bu aşamada çok yardımcı olduğunu ve bu uygulamayı sıklıkla kullandığımızı söylemek isterim. Alternatif olarak kolaylık sağlayan sistemde yazdığınız yazıda hata var ise bunu düzeltebilen bir sistemdir. Bu uygulama Google tarafından ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmuştur. Yani kesinlikle hiç bir ücret ödemeden kolaylıkla proje yazılarınızı hazırlayabileceğiniz bir programdır.

Google dokümanlar internet bağlantısı olmadan kullanılabilir mi?

Evet çevrimdışı Google doküman uygulamasını kullanabilirsiniz. Yani internet bağlantınız yavaş veya kullanıma kapalı bir durumda ise kablosuz bağlantınız ile Google dokümanları yönetebilirsiniz drive.google.com/drive/settings adresine giderek bu bilgisayarla senkronize edin’in yanındaki kutuyu işaretleyerek çevrimdışı olduğunuz durumlarda bile doküman hazırlayabilirsiniz. Google doküman ile slayt ve makalelerinizi sağlıklı bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Google doküman uygulaması bize sunulmuş olup İş verenler, öğrenciler, makale yazarları tarafından çok kullanılmaktadır ve işlerini hızlandırmaktadır. Bir projeniz var ve bunu hızlandırmak istiyorsunuz veya yazı yazmaktan pek hoşlanmıyorsunuz zaman kaybı olduğunu düşünüyorsunuz. O zaman size bir adet mikrofon gerekiyor kaliteli olması söylediğiniz kelimeyi algılaması açısından önemli mikrofonunuz varsa ise hızlı bir şekilde makale yazmaya başlayabiliriz.

Makaleyi yazdınız ve  bitti bunu sayfada bulunan kaydet ikonuna basarak kaydet diyerek bitiyoruz çalışmamız orada artık kaydolmuş bir şekilde kalıyor Gmail hesabınıza giriş yaptığınızda orada görebilirsiniz. Yazı üzerinde değişiklik yapabilir tekrar oluşturabilirsiniz veya eklemek istediğiniz bir bağlantı resim varsa buradan ekleyebilirsiniz. Benim tavsiyem web siteniz veya hazırlayacağınız makale yazınız veya slaytınızı ucuz bir mikrofon alarak eski olmayan yalnız sesli bir şekilde yanda çıkan tuşa basarak anlatmanız. Kolaylık ve vaktinizden çalmamış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Telefon
WhatsApp