Hakkımızda

Yazılımını uçtan uca planlayan ve markanızın ihtiyaçlarına göre güncelleyen Ticarex ile tanışın!

Yazılımını uçtan uca planlayan ve markanızın ihtiyaçlarına göre güncelleyen Ticarex ile tanışın!

2014 yılında faaliyete başlayan Ticarex, %100 Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları üretmekte ve altyapısını sürekli geliştirmektedir.
Misyonumuz

Gelişen teknolojiyi ve yenilikleri takip ederek sürekli geliştirilen altyapısı ile Yeni Nesil e-ticaret paketleriyle binlerce işletmeye en iyi şekilde hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

İnnovatif çalışmalarla güvenilir ve özverili hizmet ortamı sağlayarak işletmelerin yurtiçi ve yurtdışındaki pazarlamasına en iyi şekilde katkı sağlamaktır.

Keyifli bir kahve içmeye bekleriz 👩🏻‍🍳

Bursa Merkez ve Balıkesir Teknokent'teyiz! Sizi de 2 ofisimize bekliyoruz!
arti360

Dijital markalar inşa ediyoruz!

Sürekli güncellenen benzersiz altyapısı ile Ticarex Yeni Nesil E-Ticaret yazılımları birçok önemli marka ile girişimciye E-Ticaret yazılım desteği vermektedir. Ayrıca sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp E-İhracatla tüm Dünya’ya satış olanağı sağlamaktadır.

8 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

Doğru Yerdesiniz ☺

Burada e-ticaret konuşulur, e-ticaret yazılır, e-ticaret desteklenir, e-ticaret için fikir üretilir. Bütün birikimimizle size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazırız. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

6 ay oldu kendileri ile çalışmaya başlayalı. İlk e-ticaret tecrübem olmasına rağmen şimdiden verdiğim paranın iki katını kazandım bile...

Ümit TokmakMüşteri

2014 yılından beri beraber çalışıyoruz. Tekrar yeni bir projeyi daha tamamladık. Çok güzel ve başarılı bir web sitesi oldu. Teşekkür ederiz.

Fahrettin BilgiçMüşteri

Zeytin satış online sitemizin alt yapısını Ticarex'a yaptırdık. Kısa zamanda yayına alındı, ve ilk siparişimizi bugün itibari ile aldık. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla..

Ömer MalçokMüşteri
Dijital devriminizi başlatmaya bir adım uzaklıktasınız!

E-ticaret modüllerimiz ve paketlerimiz ile ilgili 0850 340 26 26 ’yı arayabilir veya
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Telefon
WhatsApp